Manutencoop Tesis Yönetimi Resmi Olarak Rekeep S.p.a.

Bologna Şirketler Sicili ile yapılan tescilin ardından şirket adındaki değişiklik onaylandı.

Bugün Bologna Manutencoop Tesis Yönetimi S.p.a.’nın Olağanüstü Kurulu şirkete ait şirketler yetkili kişiler tarafından tescil edildi ve “Rekeep S.p.a.” şirket adının değiştirilmesini onayladı.

1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli bu yeni isim şirketin kimliğini güçlendirme amaçlı daha büyük bir projenin sonucudur ve son Ekim ayından  bu yana sermayesinin% 100’ü, tek hissedarı Manutencoop Kooperatif Şirketi görür yeni kurumsal yapıyı tamamlamak için ayarlar.

İç hatların geliştirilmesi, genç personelin geliştirilmesi  ve üst yönetimde kadınların giderek daha büyük varlığını hedefliyor. Proje yeni marka kimliğinin bir parçası da örgütsel sistemin genel yeniden tanımlanmasının parçası olduğunu, grubun uluslararası düzeyde büyüme ve gelişme yolunda olduğu gibi, Fransa ve Türkiye’deki son operasyonları başarıyla başlatmıştır.

Rekeep adı “RE” şirketin uluslararası yeni bir başlangıç ​​vurgulamak amacı ile  tut anlamındaki tutmak için, “TUTUN” sözcüğü kullanılmıştır. Bunun nedeni, grubun misyonu, insanların genel yaşam kalitesini iyileştirmek için yaşadıkları ortamların kalitesine “dikkat etmektir”. Bu nedenle, bir uluslararası kamu kitle için bir isim düşündün şöyledir: Bir ‘sound’ basit ve doğrudan, aynı zamanda dostluk ve yetkili kendilerini yerleştirmek mümkün.

Yeni ad ayrıca çağdaş yazı biçimiyle temsil ve harfler kuruluşun tamamı atamak istediğiniz direkt tonu vurgulamak, sadece küçük harf oluşur. Kabul edilen renk, temizlik ve verimlilik fikrini ifade eden yeşil renktedir; Logoya eşlik eden logo, kullanılan sarı renk sayesinde parmakların güneş ışınlarını uyandırdığı açık bir el temsil ediyor. İnsanlara ve içinde yaşadıkları çevreye dikkat eden çalışan el ve zihinlerden oluşan, seksen yıllık bir öyküyü geleceğe yansıtmayı hedefleyen anlık bir sembol.