Rekeep Tesis Yönetim Grubu, Montrouge Bölgesi Fransız Trenlerinde Temizlik Hizmeti Veriyor

SNCF – Société Nationale des Chemins de fer Français, tesis yönetim hizmetlerini, bağlı Rekeep şirketine devretmektedir. Toplam sözleşme bedeli beş yıl içinde yaklaşık olarak 20 milyon avrodur. Sözleşme, MFM Grubuna verilecek ilk yabancı ihale olup, önümüzdeki yıllar için planlanan uluslararası kalkınma yolunun bir parçasıdır.

Rekeep S.p.A. Montrouge bölgesi, bölgenin hatlarda tesis yönetimi hizmetlerinin kaynağı, Société Nationale des Chemins de fer Français, Fransız demiryollarının Ulusal Derneği – iştiraki Rekeep tarafından açıklanan teklifi kazadı. Paris’in Montparnasse bölgesinden güney doğuya uzanır.
Beş yıllık bir süreye sahip olan ve 15 aylık bir süre için yenilenme olasılığı olan ve 1 Mayıs 2018’den itibaren geçerli olan sözleşme, toplamda yaklaşık 20 milyon euro değerinde.
Tüm trenlerde temizlik hizmetleri sunan, Nuovo Trasporto Seyahat anlaşma aynı zamanda Grup İtalya’da ve NTV için faaliyet gösterdiği demiryolu sektöründe, temizlik hizmetlerinin yönetiminde MFM yüksek uzmanlık başka bir gösteri temsil filo, istasyonda odaları ve ofisler bekleyen, hem Trenitalia, demiryolu yolcu taşımacılığı yönetimi için önde gelen İtalyan şirketi ülkemizde bazı bölgelerde bölgesel taşımacılık, transfer hizmeti, gemide yardım, gece tren yolcuları için önemli bir nokta.
SNCF ise demiryolu ulaşım hizmetleri, yolcu ve eşya ticari sömürü ve ulusal demiryolu ağının işletilmesi ve bakımı sorumlu Fransız devlet şirketidir. Şirket, günde yaklaşık 14 bin trenin geçtiği yüksek hızda 1.500 km ve 14.500 km elektriğin yer aldığı yaklaşık 32.000 km’lik hattı yönetiyor.
Giuliano Di Bernardo Başkanı ve Rekeep SpA CEO’su yorumladı: “Biz Fransa ve olarak MFM Grubu için özellikle çekici pazarında önemli bir uluslararası yer edinmiştir. En önemli uluslararası oyunculardan alınan tekliflere kıyasla teklifimizin kalitesinden daha üstün bir değer tanıyan SNCF gibi bir birincil ayakta oyuncu tarafından kabul edilmesinden dolayı mutluyuz.”