Rekeep United Medical Park Hastaneleri İle Anlaştı

Rekeep United olarak, VM Medical Park Florya Hastanesi, İstinye Üniversitesi Bahçeşehir Hastanesi ve İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde temizlik hizmeti vermeye başladık.

Kasım ayının başından bu yana 136 kişi ile temizlik hizmeti vermeye başladığımız Rekeep United sektörde adından söz ettirmeye başladı.

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri ile Türk-İtalyan ortaklığıyla 2018 yılında İstanbul’da kurulan Rekeep United ile anlaşma imzaladı.VM Medical Park Florya Hastanesi, İstinye Üniversitesi Bahçeşehir Hastanesi ve İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde temizlik ve sterilizasyon hizmetleri vermeye başlayan Rekeep United çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

İlk Medical Park’ın açıldığı 1993 yılından bu yana hızla büyüyerek, bugün toplamda ulaştığı 551 bin 912 metrekareyi aşkın kapalı alan, 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile sektördeki öncü konumunu sürdürmeye devam etmektedir.

Birlikte çalıştığı markalara yüksek standartlarda ve dijital hizmet vermeyi hedefleyen Rekeep United; sağlık alanında “entegre işyeri yönetim” sistemi ile teknik hizmetler, temizlik, güvenlik, mülk yönetimi ve yardımcı hizmetler gibi pek çok faaliyetlerin dijital teknoloji desteği ile kamu ve özel sektörde uygulanması konusunda uluslararası deneyime sahiptir.